تبلیغات
وب شیمی - اتر

ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما بازدیدكننده عزیز، با توجه به اینکه نظرات و پیشنهادات شما در بهبود پایگاه نقش مؤثری ایفا میکند لذا خواهشمند است ما را از نظرات ارزنده خود محروم نفرمایید. نظرات شما پس از بررسی و بازبینی جهت نمایش در سایت قرار داده می شود.
با تشكر : قاسم حیدری

به منظور دانلود بهتر و سریعتر فایل ها میتوانید از این برنامه استفده كنید:

فایلهایی كه از این سایت دریافت می كنید فشرده شده اند. برای خارج كردن آنها از حالت zip به این برنامه نیاز دارید:

برای مشاهده فایلهای pdf بر روی سیستمهای خود به این برنامه دارید:

دستگاهی از ترکیبات آلی به فرمول عمومی R-O-R هستند که از تراکم دو مولکول الکل با از دست دادن یک مولکول آب به‌دست می‌آیند. این جسم از بی‌آب کردن الکل اتیلیک به‌وسیله جوهر گوگرد غلیظ به‌دست می‌آید.

اتر خالص به‌عنوان داروی بیهوشی و حلال به‌کار می‌رود. اتر محیطی فرضی که تصور می‌شد همه فضا را پر کرده است. فرض می‌کردند. محیطی است پشتوانه تابش‌های الکترومغناطیسی تا مدت‌ها موضوع جدل بود.
اتر ETHER بیهوش‌کننده عمومی (استنشاقی) اتر یا اثر بر روی دستگاه عصبی مرکزی (CNS) سبب کاهش فعالیت آن شده و هوشیاری را از میان می‌برد.


۱. اتر از راه استنشاق سریعاً جذب می‌شود.
۲. ضریب انتشار این گاز در خون زیاد است.
۳. قسمت عمده اتر استنشاق شده به آهستگی از راه ریه دفع می‌شود.
۴. مقدار اندکی از دارو متابولیزه می‌شود.
۵. اتر به آسانی از جفت


اتر یک داروی بیهوش‌کننده استنشاقی است که قبلاً از داروهای بیهوش‌کننده مطلوب محسوب می‌شده است. اتر دارای محدوده ایمنی وسیعی می‌بشد. اتر دارای خاصیت شل‌کنندگی عضلات در حد رضایت‌بخش است.نوشته شده توسط قاسم حیدری در 1387/10/1 و ساعت 23:19 [+] | نظرات ()

Powered by WebGozar

كدامیك از موضوعات زیر برای شما مفیدترند و دوست دارید بیشتر در سایت قرار گیرند؟ •